Konferencja w Korei Południowej - Menard.pl

Konferencja w Korei Południowej

28 września 2017
W dniach 17-22 września 2017r. odbyła się w Seulu XIX Międzynarodowa Konferencja Mechaniki Gruntów oraz Inżynierii Geotechnicznej (International Conference on Soil Mechanics and Geotechnical Engineering).

Tematem ICSMGE 2017 było „Unearth the Future, Connect Beyond” czyli stworzenie pomostu pomiędzy przeszłością i przyszłością, między młodymi i starszymi inżynierami oraz między rozwijającymi się i już rozwiniętymi krajami. Powiązania te są kluczem do innowacyjności.Bogaty program ICSMGE 2017  obejmował między innymi sesje plenarną, sesje równoległe, wykłady honorowe, wizyty techniczne oraz wystawy firm związanych z działalnością geotechniczną.

Na Konferencji nie mogło oczywiście zabraknąć Grupy Soletanche Freyssinet i reprezentantów z Soletanche Bachy, Menard, Terre Armée oraz Freyssinet. Stanowisko wystawiennicze Grupy cieszyło się ogromną popularnością. Mieliśmy okazję do zapoznania Uczestników z naszymi technologiami oraz realizowanymi kontraktami. Nasi Przedstawiciele z Menard zaprezentowali wiele ciekawych artykułów dotyczących wzmacniania podłoża zarówno z wykorzystaniem sztywnych inkluzji betonowych, jak i metod konsolidacyjnych.

Skip to content