W piątek 12 maja 2017 mieliśmy okazję wspólnego spotkania z Kontrahentami, Dostawcami i Współpracownikami. Zebraliśmy się by wspólnie uczcić 10 lat obecności Menard na polskim rynku. Mieliśmy okazję podzielić się naszymi osiągnięciami z minionej dekady, jak również zaprezentować szeroką skalę naszych usług.

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność podczas tak ważnego dla nas wydarzenia, jak również jesteśmy wdzięczni osobom, którym z różnych przyczyn nie udało się dotrzeć. Dziękujemy przede wszystkim za dotychczasową współpracę, zaufanie i wspólne „z gruntu innowacyjne” pokonywanie wyzwań geotechnicznych na polskim rynku. Wierzymy, że kolejne lata również przyniosą wiele ciekawych projektów, które będziemy mogli wspólnie zrealizować z sukcesem.

Zgodnie z przesłaniem grupy VINCI iż „prawdziwy sukces to sukces, którym się dzielimy”, przy tej okazji postanowiliśmy pomóc zebrać fundusze na leczenie Amelki (www.dla-amelki.pl). Podczas aukcji charytatywnej dzieł sztuki (obrazy, grafiki, fotografie), przekazanych na ten cel przez polskich artystów, zebraliśmy ponad 16 tysięcy złotych (a kwota ta ciągle rośnie dzięki Państwa wpłatom na konto fundacji). Wraz z Rodzicami Amelki, bardzo dziękujemy za aktywny udział w licytacji, która wzbudziła wiele pozytywnych emocji podczas tego wieczoru oraz dziękujemy za wszystkie dodatkowe wpłaty poza licytacją.

Mamy nadzieję, że piątkowy wieczór w klimatycznej łódzkiej Manufakturze pozostanie na długo w Państwa pamięci.

W imieniu Menard Sp. z o.o.
Jakub Saloni,
Dyrektor Generalny