Roboty geotechniczne i technologie budowlane – Menard.pl Roboty geotechniczne i technologie budowlane – Menard.pl
Grunty niestabilne czy zanieczyszczone nie stanowią dla nas problemu. Wręcz przeciwnie - są dla nas zawodowym wyzwaniem. Staramy rozwijać i promować nowoczesne technologie budowlane i roboty geotechniczne, które w końcowym rozrachunku oszczędzają czas, pieniądze oraz jak najmniej ingerują w środowisko naturalne. Przede wszystkim jednak stawiamy na technologie budowlane, które są bezpieczne dla ludzi – naszych Pracowników, jak i ostatecznych Klientów.
Wyzwania Inwestora rozwiązujemy w sposób kompleksowy. Naszą zasadniczą działalnością jest projektowanie i realizowanie kontraktów budowlanych własnymi środkami. Jednakże, w ramach kompleksowości oferty, również doradzamy, pomagamy w doborze i realizacji badań, optymalizujemy projekty, nadzorujemy roboty geotechniczne, udzielamy gwarancji, czy też przygotowujemy i realizujemy programy naprawcze. Nierzadko oferujemy prace dodatkowe (np. ziemne, żelbetowe, zabezpieczenia wykopów), aby ułatwić Inwestorowi poruszanie się po niełatwym rynku wykonawców.
W wyniku zmian właścicielskich, Menard wchodzi w skład specjalistycznej grupy spółek budowlanych Soletanche-Freyssinet, a ta z kolei stanowi ważny element dywizji Vinci Construction - jednej z największych grup budowlanych na świecie. Vinci to spółka publiczna, notowana na giełdzie w Paryżu, która na świecie zatrudnia ponad 185 000 pracowników i ma przychody blisko 40 miliardów euro.
Połączenie cech indywidualnych Menard ze wsparciem zagranicznego właściciela daje nam możliwość podejmowania się najtrudniejszych wyzwań, dając gwarancję rozwiązania problemów w sposób pewny i skuteczny. Już od dekady jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia geotechnicznego i budowlanego w Polsce - promujemy efektywne technologie budowlane, uczestniczymy w opracowywaniu standardów, pracach badawczych, współpracujemy z wieloma uczelniami wyższymi z dziedziny geologii, geotechniki i budownictwa. Wchodzimy w skład Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych.
Liczymy, że się spotkamy przy Twoim najbliższym wyzwaniu geotechnicznym!

Skip to content